ADIM ADIM “KURSLARA NASIL KAYIT OLACAĞIM?”

ADIM ADIM
“KURSLARA NASIL KAYIT OLACAĞIM?”

Aşağıdaki adımları uygulayarak sorunsuz bir şekilde kurs kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir adımda problem ile karşılaşmanız durumunda WhatsApp yardım hattımızdan destek isteyebilirsiniz.

1. www.onlineyabancidiller.com adresimiz üzerinden kursa kaydol butonlarından birisine tıklayın.

2. Aktif kurslardan dilediğinizi seçebilirsiniz. Size yardımcı olması için sol taraftaki filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

3. Seçmiş olduğunuz kursa dair bütün bilgileri okuyunuz. 

4. Seçmiş olduğunuz kursa dair seviyenizi bilmiyorsanız, tespit sınavımıza girebilirsiniz. Seviye tespit sınavı ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Kendinize ait seviyeyi ve zaman dilimini seçerek sepete ekle butonuna tıklayın.

5. Ekranın sağ üst köşesinde beliren sepeti görüntüle kısmından sepetinize gidin.

6. İndirim kuponunuz var ise Kupon Kodu kısmına girerek kuponu kullan butonuna tıklayınız. İşleme devam etmek için ödeme sayfasına git butonuna basın.

7. Kursiyer Bilgisi Detayları kısmını eksiksiz ve doğru olarak doldurun. Sizinle iletişime geçerken SMS ve e-posta gönderilecektir. Kurs sonu sertifikanız da yine burada belirttiğiniz isimde verilecektir. Bütün bu alanların doğru girildiğinden emin olun.

8.Kursumuz ile ilgili YABANCI DİL KURSU SÖZLEŞMESİ metnini detayları ile okuyun ve kayıt yaptırmak için onay kutusunu işaretleyin. İşleme devam edebilmek için siparişi onayla butonuna tıklayın.

9. ÖNEMLİ: KURS KAYDINIZININ TAMAMLANABİLMESİ İÇİN ÖDEME İŞLEMLERİNİ BELİRTİLEN BANKA HESABIMIZA 3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE GERÇEKLEŞTİRMENİZ GEREKMEKTEDİR. HAVALE/ EFT İŞLEMLERİ SIRASINDA AD-SOYAD BİLGİLERİNİZİ VE SİPARİŞ NUMARANIZI YAZMANIZ GEREKMEKTEDİR.

10. TEBRİKLER! Eğer bütün bu adımları tamamladıysanız ve ödemenizi yaptıysanız kursa kaydınız gerçekleşmiş demektir. Sizlere kurs başlamadan önceki süreçte SMS ve e-posta iletişim kanalları ile haber vereceğiz. “Bütün süreç nasıl işliyor?” yazımızı okuyarak bütün merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz. Eğer yine de sorularınız olursa çekinmeden WhatsApp iletişim hattımızdan bize yazabilirsiniz: 0 552 655 93 96