BÜTÜN SÜREÇ NASIL İŞLİYOR?

1- www.onlineyabancidiller.com adresinden bir yabancı dil kursuna kayıt işlemlerimi tamamlanır (Adım Adım Kurslara Nasıl Kayıt Olacağım?).

2- Kayıt işlemlerimi tamamladıktan sonra 

Banka Hesap Bilgileri

BANKA ADI: ZİRAAT BANKASI
ŞUBE: KARABUK ŞUBESİ
ŞUBE KODU: 425

HESAP ADI : KARABÜK ÜNİVERSİTESİ, DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ

HESAP NO : 51721965

EK NO: 5001

TL IBAN NO : TR160001000425517219655001 

IBAN numarasına kurs ücreti gönderilir. Havale/ EFT Açıklama kısmına AD SOYAD ve SİPARİŞ NUMARASI bilgilerinizi eklemeniz gerekmektedir.

3- Kurs ücretini gönderdiğiniz tarihten sonra 3 iş günü içerisinde sizlere KAYIT ONAY bilgisi SMS olarak gönderilecektir.

4- Kurs başlangıç tarihinden 2 gün önce kursiyerlerimize derslere bağlanırken kullanmaları gereken ZOOM Meeting ID ve Şifre bilgileri SMS  ve e-mail olarak gönderilecektir. Ayrıca aynı SMS ve emailde ders materyallerine, ders programına, kurs süresince canlı derslere katılamadığınızda dersleri kaçırmamanız için, ders kayıtlarına erişebileceğiniz bulut klasörümüze erişme linki de iletilecektir.

5- Kurs başlangıç tarihinden önce ZOOM uygulamasını bilgisayarınıza indirip kurmanız gerekmektedir (Adım Adım Uzaktan Eğitim Giriş Rehberi).

6- Kurs derslerinin başlangıç tarihi ve saatinde sizlere SMS olarak gönderilen Meeting ID ve şifre kullanarak derse katılabilirsiniz (Adım Adım Uzaktan Eğitim Giriş Rehberi).

7- Kurs derslerinin tamamlanmasının ardından Online Kurs Sertifika Sınavı yapılacaktır. Çoktan seçmeli bir test olan Online Kurs Sertifika Sınavı sonucuna göre 65 ve üstü puan alan kursiyerlerimiz “Başarı Sertifikası”, 65 altında puan alan kursiyerlerimiz ise “Katılım Sertifikası” almaya hak kazanırlar.

8- Online Kurs Sertifika Sınavı sonucu kursiyerin almaya hak kazandığı sertifikası dijital ya da posta yoluyla kendisine iletilir.