Kursiyerlerimizin Yorumları

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU KURSLAR KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Dünyanın en saygın üniversite derecelendirme organizasyonlarından biri olan Times Higher Education (THE) 2020 sıralamasında Karabük Üniversitesi dünyanın en iyi ilk 1000 üniversitesi arasında yer alarak büyük bir başarıya imza atmıştır.

Ayrıca, Karabük Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu İngilizce Hazırlık Bölümü, dünya çapında tanınan, 1991 yılından bu yana faaliyet gösteren bir akreditasyon kurumu olan EAQUALS tarafından 2019 yılında denetlenmiş ve kalitesinin tescil edilmesiyle programı bu kurumdan akredite olan Türkiye’deki ilk devlet üniversitesi olarak bir ilki gerçekleştirmiştir.

 

Yüksekokulumuzda 2010 yılından bugüne kadar on binlerce öğrenciye yüz yüze ve uzaktan eğitim yoluyla yabancı dil eğitimi sunulmuştur

Öte yandan COVID19 salgının ile birlikte değişen koşullar doğrultusunda Mart 2020 – Aralık 2020 döneminde tüm Türkiye’den ve dünyanın 10 farklı ülkesinden 1500 den fazla öğrenciye uzaktan eğitim yoluyla 10 farklı dilde yabancı dil eğitimi sunulmuştur.

 

10 Farklı Dilde ve Farklı Seviyelere Uygun Eğitim: İngilizce | Almanca | Arapça | Çince | Fransızca | İspanyolca  | İtalyanca  | Japonca | Korece | Rusça

ZOOM Uygulaması

Derslerimize internet erişiminizin olduğu her yerden bilgisayar, akıllı telefon veya tablet ile bağlanabilme

KAYITTAN TEKRAR

Kaçırdığınız derslerin tekrarını sonradan izleyebilme şansı

adrese sertifika

Kurs döneminin sonunda sertifikanız, basılı ve onaylı bir şekilde adresinize teslim

WHATSAPP GRUPLARI

Dersi yürüten akademisyen ile Whatsapp üzerinden iletişim ve danışmanlık

güvenli ödeme

Havale/EFT yöntemi ile
Kolay ve GÜVENLİ ÖDEME

EAQUALS AKREDİTASYONU

TÜRKİYE'DE
EAQUALS TARAFINDAN AKREDİTE EDİLMİŞ
TEK DEVLET ÜNİVERSİTESİ OLAN
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
GÜVENCESİNDE

kursa katılan öğrencilerimiz

şu anda devam etmekte olan kurslarımızdaki öğrencilerimizin yorumları

"Sadece tebrik etmek isterim, her şey çok iyi. Sistem olsun hocalar olsun sorunlar karşısında çözüm odaklı davranışlar olsun... Umarım böyle devam eder."
CEM DİNLER
B1 ingilizce
"Çalışmalarınızı takdirle takip ediyorum, umarım ileri kurs seviyelerinde ve farklı dillerdeki eğitimlerinize de katılma imkanı bulurum."
ESRA KARTAL
B1 İNGİLİZCE
"Kurs hocalarımdan çok memnunum. Motive eden güler yüzlü, sıcak ve samimi muhteşem bir kadro... Çok güzel ve verimli bir kurs oldu. Bu kursta emeği geçen Karabük Üniversitesinin tüm hocalarına ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım..
CEMİLE ÜZÜM
İNGİLİZCE YDS
"Kurslarınız çok iyi. Hocalarınız da çok iyi. Umarım ileriki dönemlerde de online kurslara devam edersiniz. Öğrenmek istediğim, ilgili olduğum diğer dillerin de kurslarına katılmak isterim. Her şey için teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim."
MUHAMMET ANDİÇ
İngilizce IELTS

%50'ye varan indirimler