KARABÜK ÜNİVERSİTESİ YABANCI DİL KURSLARI

HAKKIMIZDA

HANGİ DİLLER VE HANGİ SEVİYELER VAR?
Karabük Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu bünyesinde kurulmuş olan Kurslar Koordinatörlüğü başta İngilizce olmak üzere Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Arapça, Japonca ve Çince dillerinde Avrupa Ortak Dil Portfolyosuna (CEFR) uygun olarak farklı seviyelerde online platformlarda yabancı dil eğitimi vermektedir.

ÇOCUKLARA YÖNELİK KURSLAR DA VAR MI?

Evet. 7-12 yaş arasındaki çocuklar için İngilizce, Almanca Fransızca, İspanyolca ve Rusça kurslarımız da mevcut.

SINAVLARA YÖNELİK KURSLAR DA VAR MI?
Genel yabancı dil kurslarının yanı sıra YDS-YÖKDİL, IELTS ve TOEFL sınavlarına hazırlık kurslarını da bünyesinde barındıran Kurslar Koordinatörlüğünde sunulan yabancı dil eğitimi Türkiye'de EAQUALS tarafından akredite edilmiş tek devlet üniversitesi olan Karabük Üniversitesi güvencesi altında sunulmaktadır.

SINIFLAR NASIL VE TEKRAR ETME İMKANI VAR MI?
Kurslar Koordinatörlüğü bünyesinde açılan online kurslarda sınıflar maksimum 30 kişiden oluşmaktadır ve tüm dersler kayıt altına alınmaktadır. Böylece öğrenci dersin olduğu gün ve saatte derse katılamaması durumunda kaçırdığı dersin videosuna istediği zaman erişebilmekte ve öğrenme eksiğini giderebilmektedir.

HANGİ YABANCI DİL BECERİLERİ ÖĞRETİLİYOR?
Tüm yabancı dil kurslarımızda konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini geliştirmeye dönük bir eğitim alanında uzman bir akademik kadro tarafından verilmektedir.
FARKLI DİL
FARKLI SEVİYE
+
YILLIK TECRÜBE
Akademik Personel
+
ÖĞRENCİ

EAQUALS AKREDİTASYONU

TÜRKİYE'DE
EAQUALS TARAFINDAN AKREDİTE EDİLMİŞ
TEK DEVLET ÜNİVERSİTESİ OLAN
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
GÜVENCESİNDE