Değerli kursiyerlerimiz,

Kurslarımız online canlı dersler şeklinde interaktif bir şekilde Zoom uygulaması üzerinden yürütülmektedir.

5 Haftalık kurlar halinde ilerlemekteyiz. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 18:45-21:00 arasında (Toplamda 5 Hafta x Gün = 120 dakikalık 15 ders günü) gerçekleştirilen derslerimizde yalnızca dilbilgisi odaklı değil, konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirebilmeniz için bütün beceriler ele alınmaktadır.

Derslerimizde saygın yayınevlerinin en etkili ders kitapları interaktif yazılımları ile kullanılmakta ve ders kaynakları ekstra ücret talep edilmeksizin sizlere çevrimiçi döküman olarak temin edilmektedir.

Kurslarımıza katılmak için öncelikle web sitemiz üzerinden istediğiniz dilin size uygun olan seviyesine kayıt olmalı ve kurs ücretinizi havale / EFT olarak hesabımıza aktarmalısınız. Ödeme gerçekleştikten sonra size bilgilendirme SMS’i gelecektir. Kursların başladığı gün eposta adresinize kurs katılım bilgileri bir PDF olarak gönderilmekte. Bu sayede canlı derslere katılım bilgilerini, ders tekrar videoları ve ders materyallerini içeren bulut linkini öğrenmektesiniz.

Canlı olarak katılamadığınız derslerin tekrarlarını bulut hesabımızdan daha sonra izleyebilir ve eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Kurs süreci tamamlandığında bir sertifika sınavı düzenlenmekte, 65 ve üzeri alan kursiyerlerimize başarı sertifikası verilmekte. Sınava katılan ancak 65 altında alan kursiyerlerimize de katılım sertifikası verilmektedir.